Prezent od GO!Ski Zakopane

LEKCJE NARCIARSKIE

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, osób indywidualnych oraz grup, początkujących i zaawansowanych.

 

W GO!Ski mamy przyjemność obsługiwać Turystów z całego świata, którzy często wyjazd na narty traktują jako jedną z największych przygód swojego życia. Lekcje narciarskie pod okiem dobrego Instruktora to najlepsza droga, która umożliwia Państwu szybką i skuteczną naukę oraz wielką radość z jazdy na nartach. Doskonale wiemy, że miła i przyjacielska atmosfera oraz pomoc z naszej strony w zorganizowaniu lekcji i sprzętu narciarskiego to dla Państwa priorytet, więc zawsze jesteśmy gotowi do działania, aby Państwu pomóc.

 

Nasi Instruktorzy z którymi współpracujemy to bardzo zgrany i profesjonalny zespół, który potrafi stworzyć miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć narciarskich. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu w sposób efektywny przedstawią Państwu cenne wskazówki pomagając opanować technikę jazdy na nartach.

Lekcje narciarskie Zakopane

 • Nauka i doskonalenie jazdy na nartach
  (lekcje narciarskie także w języku angielskim)

 

 • Profesjonalne i indywidualne
  podejście do Kursanta

 

 • Pomoc w doborze właściwego sprzętu
  narciarskiego

 

 • Wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa,
  dla których zawód Instruktora
  to również hobby i pasja

 

 

 • Zapewniamy miłą atmosferę podczas
  zajęć, co ułatwi Państwu zdobywanie
  kolejnych umiejętności narciarskich

 

 • Nauka na stokach
  Zakopanego i okolic,
  dopasowanych do umiejętności
  osoby uczącej się, bądź doskonalącej
  jazdę na nartach

 

 LEKCJE NARCIARSKIE GO!Ski ZAKOPANE - CENNIK

Lekcje narciarskie - cennik

Każda dziesiąta godzina nauki jazdy na nartach - GRATIS!

 

 

Dla początkujących narciarzy

Instruktor wybiera odpowiedni stok narciarski, aby zajęcia przeprowadzone były w sposób jak najbardziej bezpieczny i efektywny. Osoby, które są pierwszy raz na nartach lub początkujące, trenują na stokach bardziej płaskich o mniejszym nachyleniu, tak aby na początek spokojnie opanowały podstawy związane m.in. z zachowaniem bezpieczeństwa na stoku, nauką prawidłowego podchodzenia na nartach, opanowania techniki hamowania, jazdy wyciągiem orczykowym i podstawowych skrętów. Dla osób, które chcą przez kilka dni systematycznie trenować, polecamy naszą ofertę  kursów narciarskich.

 

Dla średniozaawansowanych narciarzy

Osoby, które już opanowały podstawowe elementy techniki, aby dalej rozwijać swoje umiejętności trenują na stokach dłuższych, o większym nachyleniu i mają specjalnie dobrane ćwiczenia przez Instruktora tak aby doskonalić i rozwijać technikę jazdy na nartach. Dzięki urozmaiconym treningom narciarskim kursant może w bezpieczny sposób szybko opanować różnego rodzaju skręty oraz poczuć jeszcze lepszą kontrolę nad nartami jadąc na stromych stokach i przy większej prędkości.

 

Zakopane - lekcje narciarskie *Cena Zawiera:

 • Lekcje narciarskie według cennika
 • Dojazd po Klienta (Hotel lub inne
  miejsce na terenie Zakopanego)
 • Ewentualną pomoc w dopasowaniu
  i wypożyczeniu sprzętu
 • Po lekcjach narciarskich przejazd do Hotelu lub innego wskazanego miejsca na terenie Zakopanego


*Cennik lekcji indywidualnych dotyczy lekcji narciarskich prowadzonych jedna po drugiej, przez jednego Instruktora w danym dniu.
*Czas przeznaczony na lekcje narciarskie
rozpoczyna się w chwili przystąpienia do
rozgrzewki narciarskiej na stoku przez Kursanta.

 

 

Dodatkowo w GO!Ski Zakopane mogą Państwo  wypożyczyć bardzo dobry sprzęt narciarski w naszej wypożyczalni nart oraz zarezerwować odzież narciarską, aby w pełni być przygotowanym na wyjazd na narty.  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą oraz składaniu zapytań i rezerwacji w dziale kontakt / rezerwacja.

 

 

W sprawie rezerwacji dla większych grup prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia na stoku!

Zarezerwuj lekcje narciarskie dla siebie i swoich bliskich już teraz!