Godziny otwarcia Wypożyczalni Nart
Prezent od GO!Ski Zakopane

WYPOŻYCZALNIA NART

Oferujemy Państwu wysokiej klasy narty oraz buty narciarskie dla początkujących i średnio-zaawansowanych narciarzy. 

 

 

W naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego GO!Ski w Zakopanem znajdą Państwo bogaty asortyment nart oraz butów narciarskich najlepszych światowych firm, takich jak ROSSIGNOL, VOLKL, BLIZZARD, ELAN, DALBELLO. Wszystkie narty są regularnie serwisowe i zadbane z myślą o tym, aby Państwo otrzymali możliwie jak najlepszy sprzęt który na stokach narciarskich Zakopanego i okolic będzie spisywał się doskonale. Odpowiednio dobrane narty i ich bieżący serwis to klucz do sukcesu, który zwiększa Państwa zadowolenie podczas jazdy różnymi trasami narciarskim.

 

Do wypożyczenia dla Państwa przygotowaliśmy wysokiej klasy buty narciarskie, które są bardzo wygodne i doskonale spisują się podczas jazdy na nartach. W ofercie posiadamy wszystkie możliwie dostępne rozmiary na rynku, od najmniejszego do największego.

 

Wypożyczalnia nart GO!Ski Zakopane

 

Dobra obsługa i gwarantowana jakość

Zapewniamy także profesjonalną pomoc dla Państwa w doborze odpowiednich nart pod względem stopnia zaawansowania danej osoby, stylu jazdy, a także wagi i wzrostu. W miłej atmosferze, którą zapewnia nasza obsługa w ciągu kilkunastu minut otrzymają Państwo całe niezbędne wyposażenie dla narciarza.

 

Podsumowując posiadamy pełen asortyment sprzętu dostosowany zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W celach bezpieczeństwa mogą Państwo wypożyczyć kaski narciarskie. Wszystkie dzieci dbając o ich bezpieczeństwo w pakiecie, przy wypożyczeniu kompletu narciarskiego otrzymują kask gratis na okres wypożyczenia! Poniżej znajduje się cennik naszej wypożyczalni nart zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

 

 

WYPOŻYCZALNIA NART GO!Ski ZAKOPANE - CENNIK

 

Wypożyczalnia nart Zakopane - cennik

SYSTEM DZIENNY WYPOŻYCZEŃ

Za wypożyczenie sprzętu naliczamy opłatę za każdy dzień. Pierwszy dzień naliczany jest od godziny wypożyczenia w danym dniu do godziny 18:00 w sezonie niskim (od 1.12 do 24.12, od 28.02 do 31.03) oraz do godziny 19:00 w sezonie wysokim (od 25.12 do 27.02). Po godzinie 18:00 w sezonie niskim oraz po godzinie 19:00 w sezonie wysokim automatycznie naliczana jest opłata za kolejny dzień wypożyczenia.

Każdy siódmy dzień wypożyczenia - GRATIS!

 

Nasza oferta dla narciarzy jest kompleksowa, więc mogą Państwo u nas wypożyczyć także odzież narciarską, aby profesjonalnie być przygotowanym na zimowe warunki i zamówić lekcje narciarskie lub kompleksowe kursy narciarskie. Instruktorzy narciarstwa z którymi współpracujemy to wysoko wykwalifikowana kadra, która chętnie pomoże Państwu stać się jeszcze lepszym narciarzem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą i składaniu zapytań i rezerwacji w dziale kontakt / rezerwacja.

 

W sprawie rezerwacji dla większych grup prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia na stoku!

Zarezerwuj sprzęt narciarski dla siebie i swoich bliskich już teraz!

 

Prezent od Wypożyczalni Nart GO!Ski Zakopane